• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta w Otwocku

Szkoły Podstawowej

nr 1 w Otwocku

• Bijemy rekord GINNESSA

Włączyliśmy się do akcji BICIA REKORDU GUINNESSA!!

TO NIE TYLKO PRÓBA POBICIA REKORDU - TO PRZEDE WSZYSTKIM AKCJA CHARYTATYWNA - POMAGAMY DZIECIOM KTÓRE STRACIŁY NIEDAWNO RODZICÓW W WYPADKU W MIEJSCOWOŚCI ZABIEŻKI.
    Bijemy rekord Guinessa, a przy okazji uczymy się czegoś pożytecznego. następujący rekord Guinnessa.
    Najwięcej osób robiących pajacyki - 1696 osób -
    Żeby tego dokonać, potrzebujemy Waszej pomocy!

Na stadionie MAZUR Karczew 30 września powinno się pojawić co najmniej 1697 osób (aktualny rekord to 1696 osób). Wszystkie - jednocześnie - na nasz sygnał będą wykonywać PAJACYKI PRZEZ 1 MINUTĘ
    Ponieważ próba jest dość trudna od strony technicznej - a do jej wykonania każdy uczestnik potrzebuje odpowiedniej przestrzeni - to na stadionie w Karczewie przewidzieliśmy miejsce dla maksymalnie 1800 osób.

Zapraszamy :-)

• Zapisy na bal do 21 września 2018r.

Z okazji jubileuszu 100-lecia szkoły dyrekcja, nauczyciele i Rada Rodziców zapraszają absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 im. W. Reymonta w Otwocku (którzy ukończyli szkołę nie później, niż w roku szkolnym 1999/2000) na bal w dniu 13 października 2018r. o godz. 19:00.

Koszt balu - 150 zł/osobę (w cenę wliczone są posiłki gorące, zimne przekąski, ciasta, napoje zimne i gorące, DJ). Poczęstunek zaplanowany jest w salach lekcyjnych - z podziałem na roczniki. Tańce w sali gimnastycznej.

• Opłaty za obiady prosimy wpłacać do 10-ego każdego miesiąca na rachunek bankowy:

71 8001 0005 2001 0000 0329 0003

Koszt obiadów we wrześniu  dla klas 1-8 wynosi 57 zł,

dla klas 0 (tylko obiad) wynosi 57 zł, a całodzienne wyżywienie 114 zł.

OBIADY OD 4.09.2018 r.

• Szanowni Rodzice,

w związku z reformą oświaty, a szczególnie egzaminem ósmoklasisty, Politechnika Warszawska poprzez PW Junior postanowiła wesprzeć uczniów, rodziców i nauczycieli w edukacji przedmiotów politechnicznych.

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla nastolatków- uczniów klas 5,6,7.

Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach PW. W przystępny i praktyczny sposób młodzież poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały PW.

• TERMINY PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ORAZ KLAS PIERWSZYCH, DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST MIASTO OTWOCK:

Oddziały przedszkolne (zapisy elektroniczne) - terminarz:

1. Złożenie wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami i oświadczeniami: 23.04.2018 - 27.04.2018 - zapisy wyłacznie elektronicznie na stronie www.otwock.formico.pl (po zarejestrowaniu elektronicznym dziecka wniosek i wszystkie ni
  • Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, że dostęp do Dziennika Elektronicznego Librus Synergia

jest możliwy przez stronę internetową:  https://synergia.librus.pl/

Wyprawka pierwszaka

-         Lekki plecak

Wyprawka zerówkowicza

• Kredki świecowe (np. Bambino)
    • Kredki ołówkowe
    • Pastele olejne
    • 2 kleje w sztyfcie duże
    • Nożyczki
    • 2 bloki techniczne białe
    • 2 bloki techniczne kolorowe
    • 2 bloki rysunkowe białe
    • 2 bloki rysunkowe kolorowe
    • Ołówek, gumka do ścierania, temperówka
    • Plastelina
    • Flamastry
    • Farby plakatowe
    • Zeszyt do korespondencji 16 kart.
    • Ryza białego papieru ksero (w miarę możliwości)
    • Teczka tekturowa A4
    • Ubranie na zmianę ( w podpisanym worku)
    • Podręczniki zgodnie z wykazem w zakładce Wiadomości