• Ø LEKKI PLECAK SZKOLNY!

W plecaku nosimy:

-       piórnik z wyposażeniem: 2 miękkie ołówki (HB lub B) - najlepiej trójkątne, kredki ołówkowe, dobre nożyczki, gumka, linijka 20 cm, temperówka zamykana,

-       DUŻY klej w sztyfcie (nie z Pepco),

-       zeszyt 32-kartkowy w trzy linie (kolorowe linie) - format A4,

-       zeszyt 32-kartkowy (niebieska kratka) - format A4.

ZESZYTY POWINNY BYĆ CZYTELNIE PODPISANE PRZEZ RODZICA NA OKŁADCE IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA!

W sali lekcyjnej pozostają:

-       kredki świecowe ,,Bambino”,

-       flamastry min. 10 szt.,

-       mały i duży blok rysunkowy

-       mały blok techniczny biały,

-       duży i mały blok techniczny kolorowy,

-       papier kolorowy duży (do wycinania/wydzierania, nie - samoprzylepny),

-       farby plakatowe (najlepiej w słoiczkach), gruby i cienki pędzelek oraz naczynie na wodę (np. po dużym jogurcie),

-       plastelina (duże opakowanie),

-       pastele olejne (min. 12 kolorów),

-       trzy teczki papierowe A4 (z gumką),

-       dwa duże kleje w sztyfcie,

-       ryza białego papieru ksero,

-       ryza kolorowego papieru ksero.

Ø  Wyżej wymienione przybory i artykuły papiernicze należy przynieść do sali lekcyjnej w podpisanej torbie (dużej reklamówce) w dniach 5-6 września.

Zeszyty i przybory szkolne powinny być wyraźnie podpisane przez rodziców na zewnątrz imieniem i nazwiskiem dziecka.

Ø  Podręczniki zgodnie z wykazem na stronie internetowej szkoły w zakładce Wiadomości – wypożyczone zostaną z biblioteki szkolnej w pierwszych dniach września, jedynie trzeba zakupić we własnym zakresie książkę do nauki religii kl. I: A. Fronczak, R. Szewczyk – „W imię Ojca i Syna i Ducha”, wyd. Katechetyczne Warszawa.

Ø  Wszystkie dzieci mają obowiązek nosić obuwie na zmianę (sportowe) - koniecznie na jasnej podeszwie. Przynoszą je w podpisanym worku tekstylnym (po zakończonych zajęciach uczniowie mogą zostawić go w szatni).

Ø  Na zajęciach wychowania fizycznego obowiązuje biała bawełniana koszulka z krótkim rękawem (bez nadruków) i ciemne, krótkie spodenki (strój gimnastyczny powinien być w podpisanym tekstylnym worku).