• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• 19.02.2024 15:05

• UPRZEJMIE INFORMUJEMY PAŃSTWA, ŻE ORGAN PROWADZĄCY SZKOŁĘ PODJĄŁ DECYZJĘ DOTYCZĄCĄ REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2024/2025.
          W naszej szkole nie będzie oddziału przedszkolnego.
          Zasady_przyjec_do_klas_I_w_szkolach_podstawowych_(2).docx

Klasy pierwsze - zapisy wyłacznie elektronicznie na stronach: otwock.elemento.pl, rekrutacja-otwock.pzo.edu.pl yes
          Po zarejestrowaniu elektronicznym dziecka dokumenty należy wydrukować, podpisać (obydwoje rodziców/opiekunów lub druk o władzy rodzicielskiej jednego rodzica/opiekuna).
          Wypełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-16:00, w piątek w godz. 8:00-12:00). Dokumenty zarejestrowane elektronicznie, ale nie złożone w terminie (19.02.2024 r. godz. 9:00 - 01.03.2024 r. godz. 15:00) w wersji papierowej, nie będą brały udziału w rekrutacji. Kryteria rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych dla kadydatów spoza obwodu szkół prowadzonych przez Miasto Otwock są dostępne na stronie Oświaty Miejskiej:

Od 18 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r. (do godziny 15.00) należy potwierdzić wolę uczęszczania do klasy pierwszej do szkoły w której dziecko zostało zakwalifikowane. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku/zgłoszenia. Konieczność potwierdzania woli dotyczy WYŁĄCZNIE dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły oraz dzieci z naszego rejonu i zakwalifikowanych do SP1, które ubiegały się o przyjęcie do innej placówki.

W załączniku przedstawiamy Państwu: Zarządzenie nr 15/2024 z dnia 29 stycznia
          2024 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i
          postepowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów w roku
          szkolnym 2024/2025 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych
          prowadzonych przez Miasto Otwock .
          Zarzadzenie_nr_15-2024_w_sprawie_rekrutacji_do_klas_I_szk._podst..pdf
        • REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• 27.01.2023 13:19

• UPRZEJMIE INFORMUJEMY PAŃSTWA, ŻE ORGAN PROWADZĄCY SZKOŁĘ PODJĄŁ DECYZJĘ DOTYCZĄCĄ REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2023/2024.
          W naszej szkole nie będzie oddziału przedszkolnego.

Zasady_przyjec_do_klas_I_w_szkolach_podstawowych_(1).pdf

Klasy pierwsze - zapisy wyłacznie elektronicznie na stronie otwock.elemento.plyes
          Wypełnione dokumenty należy włożyć do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Od 20 marca 2023 r. do 24 marca 2023 r. (do godziny 15.00) należy potwierdzić wolę uczęszczania do klasy pierwszej do szkoły w której dziecko zostało zakwalifikowane. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie, logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku/zgłoszenia. Konieczność potwierdzania woli dotyczy WYŁĄCZNIE dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły.

W załączniku przedstawiamy Państwu: Zarządzenie nr 16/2023 z dnia 16 stycznia
          2023 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i
          postepowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów w roku
          szkolnym 2023/2024 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych
          prowadzonych przez Miasto Otwock .

Zarzadzenie_nr_16_z_dn_16.01.2023_wraz_z_zalacznikiem_nr_1_(dotyczy_klas_pierwszych_szkoly_podst.pdf

• REKRUTACJA  NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• 23.03.2021 10:32

• UPRZEJMIE INFORMUJEMY PAŃSTWA, ŻE ORGAN PROWADZĄCY SZKOŁĘ PODJĄŁ DECYZJĘ DOTYCZĄCĄ REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2021/2022.

Oddziały przedszkolne (zapisy elektroniczne) -    terminarz       yes

zapisy wyłacznie elektronicznie na stronie www.otwock.formico.pl

Klasy pierwsze (zapisy elektroniczne) -   terminarz         yes

zapisy wyłacznie elektronicznie na stronie www.otwock.elemento.pl

Scany (zdjęcia) wypełnionych dokumentów przesłać na adres: sp1@oswiata-otwock.pl lub włożyć do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Od 22 marca 2021 r. do 26 marca 2021 r. należy potwierdzić wolę uczęszczania do klasy pierwszej do szkoły w której dziecko zostało zakwalifikowane. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie, logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku/zgłoszenia.

Od 29 marca 2021 r. do 2 kwietnia 2021 r. należy potwierdzić wolę uczęszczania do klasy zerowej do szkoły w której dziecko zostało zakwalifikowane. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie, logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku/zgłoszenia.

Rekrutacja uzupełniająca do klasy zerowej - terminarz enlightened

Rekrutacja uzupełniająca do klasy pierwszej - terminarz enlightened