• Podręczniki do religii w roku szkolnym 2024/2025

• Klasa I

1. Frączak, R. Szewczyk – W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, wyd. Katechetyczne Warszawa

Zeszyt niepotrzebny!!!

Klasa II

1. Frączak, R. Szewczyk, M. Korzeniewska, ks. J. Stamchowicz – To jest mój syn umiłowany kl. II, wyd. Katechetyczne Warszawa

Zeszyt niepotrzebny!!!

Klasa III

1. Frączak, R. Szewczyk – Kto spożywa moje Ciało ma życie, wyd. Katechetyczne Warszawa

Zeszyt 60-kartkowy format A4

Klasa IV

ks. R. Szewczyk, A. Frączak, Mateusz Przelaskowski, Aleksandra Splewińska – Trwajcie w miłości mojej!, wyd. Katechetyczne Warszawa

Zeszyt 60-kartkowy format A4 (może być kontynuacja z klasy 3)

red. ks. M. Czyżewski  - „Bóg nas szuka”, wyd. Katechetyczne Warszawa

red. ks. M. Czyżewski, M. Polny – Jezus nas zbawia, wyd. Katechetyczne Warszawa

Klasa VII

ks. M. Czyżewski, ks. M. Polny, M. Małek, D. Kornacka – Kościół wskazuje nam drogę, wyd. Katechetyczne Warszawa

Klasa VIII

ks. M. Polny, A. Rayzacher-Majewska, D. Kornacka, ks. K. Prus, M. Prus. – Duch Święty nas uświęca, wyd. Katechetyczne Warszawa

Podręczniki do pozostałych przedmiotów zakupuje szkoła.

• Spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów i dzieci

• W imieniu dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli specjalistów zapraszamy rodziców przyszłych pierwszoklasistów razem z dziećmi na spotkanie organizacyjne w dniu 25 czerwca 2024 r. o godzinie 17.00. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej.

Do zobaczenia

• Nagłówek

• 5.10.2024 r. gościła w naszej szkole Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Pani Ewa Kłak-Dybka, prawniczka zaangażowana w działalność edukacyjną dzieci i młodzieży w zakresie prawa, prowadząca pro bono warsztaty w ramach Uniwersytetu Dzieci i spotkania w placówkach oświatowych.
          Pani Sędzia przeprowadziła pogadanki w kilku klasach. Podczas tych spotkań uczniowie poznali zawody prawnicze, dowiedzieli się, kogo można spotkać na sali sądowej i jaką te osoby pełnią rolę. Pani Sędzia sporo czasu poświęciła na uświadomienie młodzieży w zakresie ich odpowiedzialności karnej za popełniane czyny, w szczególności dotyczące przemocy, stalkingu i bullyingu.
          Uczniowie aktywnie uczestniczyli w przygotowanej przez Panią Sędzię wirtualnej rozprawie sądowej, mogli decydować o wymiarze kary i poznali zasady jej wymierzania.
          Bardzo dziękujemy Pani Sędzi za zaangażowanie, poświęcony czas. Spotkania były ciekawe, treści przekazane w przystępny, atrakcyjny sposób. Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych warsztatach!
        • Nagłówek