• Rok szkolny 2022/2023

• Warsztaty palm wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, w trosce o zachowanie i pielęgnowanie tradycji ludowej, 31 marca w naszej świetlicy zorganizowano warsztaty wyrobu palm wielkanocnych. Zajęcia miały charakter praktyczny, podczas których dzieci uczyły się robić kwiaty z krepiny, które wykorzystano do zdobienia palm. Każdy uczestnik wykonał tradycyjną palmę wielkanocną z bukszpanu, trzciny, kłosów, gałązek bazi oraz z kwiatów z bibuły.
           Kolorowe palmy uczestnicy zabrali ze sobą do poświęcenia w Niedzielę Palmową.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w albumie fotograficznym.

Kartki dla Seniorów z Hospicjum i Domu Opieki

Dzieci ze świetlicy włączyły się w akcję szkolnego wolontariatu i przygotowały przepiękne kartki dla osób starszych z Hospicjum i Domu Opieki w Otwocku. Ozdobiły karty jajkami, kurczakami, kwiatkami, baziami i motylkami. Własnoręcznie wypisały świąteczne życzenia, mając nadzieję, że sprawią Seniorom miłą niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w albumie fotograficznym.

Wyniki konkursu „ Wiosenny pokaz mody”

21 marca w świetlicy odbył się konkurs „ Wiosenny pokaz mody”. Dzieci wraz z rodzicami wykazały się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością i przygotowały kolorowe stroje. Podczas pokazu mody wiosennej przy muzyce zaprezentowały wiosenne przebrania.

Komisja konkursowa przyznała nagrody:

I miejsce – Zofia Romaniak z kl. 1a i Ewa Augustyńczyk z kl. 2a,

II miejsce- Łucja Santorek z kl. 4c i Elżbieta Krysa z kl. 3c,

III miejsce- Karolina Wróblewska z kl. 3c.

Wyróżnienia otrzymali:

Gaja Garstka z kl. 3c, Zofia Święch z kl. 3c, Amelia Pęconek z kl. 1b

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w albumie fotograficznym