• Rok szkolny 2023/2024

• Cudaki- Kasztaniaki

Jesienne skarby przełomu lata i jesieni: żołędzie, kasztany, szyszki, liście to świetny materiał plastyczny. Wyobraźnia dziecięca nie znająca granic pozwoliła  wyczarować z nich przeróżne cudaki: ptaki, ślimaki, jeżyki, misie oraz inne dziwaki.  Zapraszamy do albumu fotograficznego.

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
          „Luźne lekcje z naukowcami”

Od października dzieci w świetlicy biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Luźne lekcje z naukowcami”, w ramach którego zdobywają wiedzę na temat znanych naukowców oraz wykonują ciekawe eksperymenty. Do tej pory poznały osiągnięcia Marii Curie-Skłodowskiej, Mikołaja Kopernika, Cai Luna i Alberta Einsteina oraz wykonały eksperymenty: wulkan, bańka w bańce, malowanie na mleku oraz lampa - lawa. Na następne miesiące zaplanowaliśmy kolejne ciekawe doświadczenia, z których wkrótce zdamy relację. Zapraszamy do albumu fotograficznego.

Konkurs „Warzywne cudaki”

16 października 2023 roku rozstrzygnięto rodzinny konkurs „Warzywne cudaki”.
          Z jesiennych warzyw i owoców dzieci wraz z rodzicami wykonały fantastyczne cudaki.
          Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, bowiem każda praca zasługiwała na pierwsze miejsce. Zwycięzcami zostali:
          I miejsce- Stanisław Zmarzlik kl. 2a,
          II miejsce- Weronika Pietrasik kl. 2a i Nikodem Blachowski kl. 1 b,
          III miejsce- Igor Wojciechowski kl. 3b.
          Wyróżnienia otrzymali:
          Mikołaj Suszka kl. 2b, Laura Kowalczyk kl. 2b, Weronika Adamczyk kl. 1b, Julian Watras kl. 1a, Jan Lemieszka kl. 1a, Elizaveta Dolhopolova kl. 3a.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za udział w zabawie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do bejrzenia galerii zdjęć w albumie fotograficznym

Najciekawsze budowle powstają na świetlicy