• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się zgodnie z harmonogramem:

Klasy 8, 22 czerwca 2023 r. o godzinie 17:00.

Pozostałe klasy 23 czerwca 2023 r.:

• klasy 6-7 godz. 9:00
            • klasy 5 godz 10:30
            • klasy 4 godz. 11:30
            • klasy 3 godz. 12:30
            • klasy 1-2 godz. 13:15.
          • Stypendia Fundacji Otwocka Jedynka

• 19 czerwca 2023 r. odbyło się zebranie komisji stypendialnej Fundacji Otwocka Jedynka. Przyznano siedem stypendiów pieniężnych:

stypendium naukowe otrzymał Antoni Kowalczyk z kl.8f;

stypendium sportowe otrzymali:

- Lena Kociszewska z kl. 5a,

- Karol Konieczny z kl. 5b,

- Kaja Niziołek z kl. 6a,

- Agnieszka Niemyjska kl. 6a,

Daria Hura z kl. 6b,

- Marianna Dryja kl. 7b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Nagrody Prezydenta Miasta Otwocka

• Za nami uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Otwocka. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie:

- nagrodę III stopnia otrzymał Antoni Kowalczyk z klasy 8f za sukcesy odniesione w konkursach przedmiotowych;

- nagrodę II stopnia otrzymała Kaja Niziołek z klasy 6a za sukcesy odnoszone w turniejach karate;

- nagrodę I stopnia otrzymała Daria Hura uczennica klasy 6b za sukcesy odniesione w zawodach podnoszenia ciężarów;

- nagrody za najwyższą średnią ocen w szkole otrzymali: Adam Pracoń z klasy 5a oraz Karol Konieczny z klasy 5b.

I tu podkreślamy, że obydwaj chłopcy osiągnęli średnią 6,0!

Gratulujemy nagrodzonym oraz ich rodzicom i nauczycielom.

• Przebudowa szkolnej kuchni i stołówki

• Miło nam poinformować, że dzisiejszy dzień to bardzo ważny moment dla naszej szkoły. Otóż podpisana została umowa z wykonawcą na przebudowę szkolnej kuchni oraz stołówki, która rozpocznie się w najbliższych dniach.

• Spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów i dzieci

• W imieniu dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli specjalistów zapraszamy rodziców przyszłych pierwszoklasistów razem z dziećmi na spotkanie organizacyjne w dniu 27 czerwca 2023 r. o godzinie 17.00. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej.

Do zobaczenia