• Nasze sukcesy

• Emilia Oksejuk z kl. 6 a - zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wydarzyło się w Otwocku..."

Konkursowe opowiadanie Emilki możecie przeczytać w zakładce "Prace uczniów SP 1".

• Dyskoteka karnawałowa

• Zabawa, zabawa... Już niedługo koniec karnawału, ale za to przed nami początek ferii! Na dyskotece nektórzy zaszaleli z niesamowitymi strojami. Nic, tylko podziwiać!

•  Projekt „AMBASADOR JĘZYKA OJCZYSTEGO”
          • Projekt „AMBASADOR JĘZYKA OJCZYSTEGO”

• Biblioteka szkolna, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego ogłasza projekt: „AMBASADOR JĘZYKA OJCZYSTEGO”, w którym może wziąć udział cała społeczność szkolna. Codziennie, zaczynając od 27 stycznia, przez kolejne 32 dni (nie licząc ferii) na tablicy przed biblioteką będzie widniało dawne polskie słowo, którego znaczenie należy wyjaśnić wpisując je na przygotowaną karteczkę i dostarczyć do biblioteki. Tam też będzie przygotowany słownik, w którym odnajdziecie znaczenie szukanego słowa. Wszystkie odpowiedzi będą brały udział w losowaniu w dniu 29 marca. W dniu 30 marca zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.Zapraszamy do udziału w projekc!

• Jasełka

• Przedtsawienie jasełkowe zawsze wzbudza dużo ciepłych emocji. Wywołuje też refleksję z okzaji zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Nasi uczniowie opowiedzieli nam piękną i uwspółcześnioną historię Narodzenia Jezusa. Występy młodych aktorów można powidziwać na zdjęciach w albumie fotograficznym.