• 27 marca - Międzynarodowy Dzień Teatru

• 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji uczniowie klas 7-8 wykonali plakaty teatralne, które stworzyły atrakcyjną galerię na parterze naszej szkoły i wprowadziły nas w klimat "Balladyny", "Dziadów cz. II" i "Zemsty".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• Wiosna kwiaty rozdaje!

• Wiosną świat staje się bardziej kolorowy, rozkwitają pierwsze kwiaty, które symbolizują tę radosną porę roku.

21 marca przywitaliśmy wiosnę „ubrani w kwiaty” lub mając dodatki z motywem kwiatowym. W wiosenny nastrój wprowadziła nas również muzyka rozbrzmiewająca na korytarzach szkolnych, oczywiście podczas przerw międzylekcyjnych.

Było barwnie, kolorowo, wesoło, wiosennie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego jakże sympatycznego dnia!

• 8 marca to wyjątkowe święto – Dzień Kobiet

• Z tej okazji, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i Fundacji Otwocka Jedynka, nasi uczniowie wykonali i przekazali przepiękne kartki kobietom z Ukrainy, które obecnie przebywają w SP 12 w Otwocku. Tym symbolicznym gestem dyrekcja, nauczyciele i uczniowie otwockiej Jedynki solidaryzują się z nimi w tak trudnym czasie, kierując życzenia i słowa wsparcia w dniu ich święta.

Kartki osobiście wręczył Jarosław Margielski – Prezydent Otwocka.