• Nagrody Prezydenta Miasta Otwocka

• 21 czerwca 2022 r. odbyło się wręczenie nagród Prezydenta Miasta Otwocka za szczególne osiągnięcia uczniów. W uroczystości wzięli udział również rodzice tych młodych wyjątkowych ludzi.

A oto oni:

Kaja Niziołek z kl. 5a

Adam Pracoń z kl. 4a

Maksymilian Santorek z kl. 8d

Antonina Wąsińska z kl. 5c

Serdecznie gratulujemy!

• STYPENDYŚCI FUNDACJI

•

20 czerwca 2022 r. odbyło się zebranie komisji stypendialnej Fundacji Otwocka Jedynka. Wpłynęło 6 wniosków uczniów ubiegających się o przyznanie stypendium. Wszystkie wnioski rozpatrzono pozytywnie. Do grona stypendystów dołączyło sześcioro uczniów.

Stypendium naukowe otrzymał:

- Maksymilian Santorek z kl. 8d

Stypendium sportowe otrzymały:

- Lena Kociszewska z kl. 4a

- Kaja Niziołek z kl. 5a

- Agnieszka Niemyjska kl.5a

- Marianna Dryja kl. 6b

Stypendium artystyczne otrzymał:

-Mateusz Wielgołaski kl. 8b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się dla każdej klasy w sali gimnastycznej według następującego harmonogramu:

- w dniu 23.06 kl. 8 godz. 17.00

- w dniu 24.06:

kl.7 godz. 9.00

kl.5-6 godz. 10.00

kl.4 godz. 11.00

kl.3 godz. 12.00

kl.2 godz. 12.45

kl.1 godz. 13.30

Uczniowie będą wchodzili do sali gimnastycznej od strony boisk (czekają przed wejściem na wychowawcę), po uroczystości w sali przejdą korytarzem na parterze szkoły do sali lekcyjnej na spotkanie z wychowawcą.

• Lody dla ochłody!

• Ciepło, ciepło, coraz cieplej... A wakacje tuż, tuż, dlatego też chłodzimy się lodowymi, wakacyjnymi smakami. To dobry czas na klasowe wypady, spacery, pogaduchy, zabawy😊

• Podziękowanie

• Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg Jedynkowego Pikniku Rodzinnego z okazji 10-lecia działalności fundacji, a swoją obecnością i ciężką pracą wspierali całe przedsięwzięcie.

Cel tegorocznego pikniku – zakup i montaż radiowęzła dla uczniów – dofinansuje Fundacja Otwocka Jedynka.

Serdecznie dziękujemy!

• Nagroda dla SP1 za sukcesy sportowe

• Nasza szkoła otrzymała voucher na kwotę 30000 zł na zakup sprzętu sportowego.

Bardzo dziękujemy Prezydentowi Miasta Otwocka, panu Jarosławowi Tomaszowi Margielskiemu, dyrektorowi Oświaty Miejskiej w Otwocku, panu Grzegorzowi Michalczykowi i Radzie Miasta Otwocka.

Zakupiony sprzęt z pewnością uatrakcyjni lekcje wychowania fizycznego i pomoże promować zdrowy i aktywny tryb życia wśród naszych uczniów.