• Wymyślone krainy: Spodkałuża i Pepperoni

• Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z pracami dwóch uczennic z klasy 4 d. Dziewczynki wymyśliły i opisały niezwykłe krainy, które z pewnością chcielibyście odwiedzić...

Opisy znajdują się w zakładce Uczniowie i Rodzice, następnie: Prace uczniów SP 1.

Miłej lektury!

• Podziękowanie - kiermasz wielkanocny

• Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu wielkanocnego.

Na naszym stoisku były przepiękne stroiki, zarówno z żywych wiosennych kwiatów, jak i ze sztucznych, pisanki wykonane różnymi technikami, zajączki i kurczaczki do koszyczka wielkanocnego. Nowością były zrobione na drutach zajączki z Kinder Niespodzianką.

Nie zabrakło ręcznie robionych kartek świątecznych i innych rękodzieł, które można już tylko podziwiać w szkolnej galerii zdjęć (album fotograficzny), do której zapraszamy.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych fundacji.

Dziękujemy!

• Świetlica w dni wolne od zajęć dydaktycznych

• Szanowni Państwo,

w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 14 i 15 kwietnia, w świetlicy organizowane są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w następujących godzinach:

14 kwietnia – czwartek, w godz. 7.00-17.00

15 kwietnia – piątek, w godz. 7.00-15.00.

• SZKOLNY WOLONTARIAT – WIELKANOCNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

• Nasi wolontariusze przygotowali 68 kart świątecznych dla Pensjonariuszy otwockich domów opieki i hospicjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim za dobroć i chęć działania.

Życzymy wiele radości z nadchodzących Świąt Wielkiejnocy oraz niesłabnącej otwartości serc!