• 100-lecie szkoły
    21.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 100-lecie szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej

15 pazdziernika 2018 kolejny raz w naszyej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Apel poświęcony był tajnemu nauczaniu organizowanemu w Otwocku w czasie wojny. W tym roku przybliżono postać Profesora Jana Stanisława Paulusa. Uczniowie i nauczyciele otwockich szkół oraz zaproszeni goście złożyli kwiaty pod mosiężną tablicą, upamiętniającą nauczycieli prowadzących tajne nauczanie na terenie Otwocka w czasie okupacji hitlerowskiej

• Dzień Edukacja Narodowej
    18.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Edukacja Narodowej.

• 100-lecie naszej szkoły
    18.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 100-lecie naszej szkoły.

• 100 tuj na 100-lecie szkoły
    18.10.2018

Teren wokół szkoły jest coraz piękniejszy. To dzięki Wam, drodzy Rodzice i Uczniowie. Akcja "Sto tuj na stulecie szkoły" odniosła sukces.

• Witamy w stuletnich progach otwockiej Jedynki!
    17.10.2018

13 października kontynuowaliśmy uroczyste obchody 100-lecia naszej szkoły.

• 100 lat otwockiej Jedynki!
    17.10.2018

100 lat otwockiej Jedynki!
    Takie właśnie hasło zamieściliśmy w sali gimnastycznej, gdzie 12 października 2018 r. odbyła się uroczysta gala z okazji setnych urodzin naszej szkoły.
    Ale po kolei...

• Dziennik elektroniczy - LIBRUS

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, że dostęp do Dziennika Elektronicznego Librus Synergia

jest możliwy przez stronę internetową:  https://portal.librus.pl/rodzina na której najpierw należy kliknąć fioletowy przycisk LIBRUS Synergia a następnie  Zaloguj.

• Opłaty za obiady

Opłaty za obiady prosimy wpłacać do 10-ego każdego miesiąca na rachunek bankowy:

71 8001 0005 2001 0000 0329 0003

Koszt obiadów w październiku  dla klas 1-8 wynosi 69 zł

dla klas 0 (tylko obiad) wynosi 69 zł, a całodzienne wyżywienie 138 zł.

• Witamy Pierwszoklasistów!

5 października powitaliśmy w naszych szeregach nowych uczniów - Pierwszoklasistów! Po uroczystym ślubowaniu są pełnoprawnymi członkami naszej społeczności uczniowskiej.

Życzymy Wam, drodzy Pierwszoklasiści, radości z bycia uczniem i powodzenia!

Szkolny konkurs  „Warzywne cudaki” rozstrzygnięty!

Konkurs przeprowadzony przez świetlicę szkolną, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgłoszono około 40 niezwykłych prac przedstawiających stworki             i ludziki „wyczarowane” z owoców i warzyw. Uczniowie klas 0-II wraz z rodzicami  wykazali się niezwykłą pomysłowością i wyobraźnią.  Przyniesione okazy, oceniła Komisja Konkursowa i po burzliwych debatach przyznała trzy nagrody i trzy wyróżnienia.

Dyplomy i nagrody wręczono zwycięzcom dnia 2 października, a pozostali uczestnicy konkursu, otrzymali niespodziankę.

Wszystkie cudaki można było podziwiać na zorganizowanej wystawie w holu szkolnym.

Zwycięzcom GRATULUJEMY, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, w przygotowanie przedziwnych stworów.

• Konkurs warzywne cudaki

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs warzywne cudaki.

Biegi przełajowe
  • Biegi przełajowe
    02.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Biegi przełajowe.

Dzień bez samochodu 2018
  • Dzień bez samochodu 2018
    02.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień bez samochodu 2018. Na rowerach było nam bardzo dobrze! Krótkie sprawozdanie w zakładce "Wydarzenia".

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    02.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Krótkie srawozdanie w zakładce "Wydarzenia".

• Bicie Rekordu Guinnessa
    02.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bicie Rekordu Guinnessa.

Radosna twórczość szóstoklasistów.

Zapraszamy do czytania limeryków autorstwa uczniów klasy 6. - zakładka "Prace uczniów SP1".

strona:

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta w Otwocku